Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

První výročí ruského útoku na Ukrajinu. Rok poté. Kyjev rok po začátku války na vlastní oči. Pár poznámek o válce. Na ruský pytel platí jen hrubá záplata. Glosa: Losadův poměr.
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • E. Výročí ruského útoku na Ukrajinu je zřejmě i podle posluchačského očekávání ústředním tématem pátečního vydání relace komentářů k dění ve světě i doma. A od mikrofonu zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • 24. únor 2022 1, které zejména v Evropě bude rok co rok připomíná. No, ještě určitě hodně dlouho. Právě v tento den ruská vojska, jak s námi překročila hranici a zahájila tzv. zvláštní vojenskou operaci proti Ukrajině. Oficiálním cílem tohoto tažení byla údajná demilitarizace a denacifikace Ukrajiny. Nad průběhem, současným stavem a předpokládaným dalším vývojem největšího válečného konfliktu v Evropě od druhé světové války se zamýšlí kolega Libor Dvořák.

Ostatní také poslouchají