Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Pomůže STAN sobě i celé vládě? Kam spěje válka na Ukrajině po pěti měsících. Kvůli ceně energií jsou Němci ochotni obětovat neomezenou rychlost na dálnicích. Vedra v Evropě znovu připomněla, že klimatické změny postupují rychleji, než vědci předpokládali. Aktuální i zapomenuté kauzy českých politiků. O mýtech, konspiracích a natvrdlé epifýze.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hnutí STAN si zvolilo nové vedení. Pět měsíců už trvá válka na Ukrajině a jak chtějí Němci šetřit kvůli vysoké ceně energie? To jsou některá témata nedělního vydání pořadu politických komentářů, kterým vás provází Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Sněm hnutí STAN si včera znovu zvolil za předsedu Víta Rakušana, který se na sněmu mimo jiné též omluvil voličům za nedávné aféry, které toto hnutí poznamenaly. Slovo má nejprve náš komentátor Ondřej Konrád.

Více z pořadu