Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Petr Pavel hýří aktivitou. Dává najevo, jak bude vykonávat prezidentský úřad? Manuál k rozlišování komunistů. Evropské synodální setkání v Praze. Vzpomínka na Jaroslava Šedivého. Matematická a čtenářská gramotnost Finů značně klesla. Crack a mateřská školka.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Aktivita nově zvoleného prezidenta, manuál k rozlišování komunistů a vzpomínka na jednoho našeho významného diplomata. To jsou některé náměty nedělního vydání pořadu rozhlasových komentářů, kterým vás provází Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Nově zvolený prezident ČR Petr Pavel leckoho možná poněkud překvapil tím, že hned po prezidentských volbách začal velmi rychle jednat. Úřadu je teď v Hrzánském paláci, kterému až do inaugurace devátého března k tomu propůjčil předseda vlády, poskytuje rozhovory novinářům a jedná s politiky. S poznámkou k tomu přichází komentátor ČRo Radko Kubičko.

Ostatní také poslouchají