Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Petrem Schwarzem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Petrem Schwarzem
Petr Schwarz, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Inflace polevuje. Tak snad i v Česku. Plnou parou do recese. Petr Pavel dokázal ve své kampani vsadit i na diverzitu. Vyplatilo se. Nazrává v Rusku situace pro vojenský puč? Válka a imperiální arogance Rusů.
Petr Schwarz

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Roční podmíněný trest a pokuta pro expremiéra Nečase. Jak dlouho nás bude trápit vysoká inflace či hrozí v Rusku vojenský puč? Nejenom? Tato témata rozeberou v následující půlhodince Názorů a argumentů naši komentátoři. Příjemný a ničím nerušený poslech přeje Petr Schwarz.

  • Názory a argumenty.

  • Bývalému premiérovi Petru Nečasovi uložil dnes dopoledne soud roční podmíněný trest a pokutu 100000 korun za to, že podle rozsudku lhal ve prospěch své manželky v kauze zneužití vojenského zpravodajství. Rozsudek není pravomocný, Nečas trvá na tom, že mluvil pravdu. A o tom teď budu mluvit s komentátorem ČRo Petrem Hartmanem. Dobrý den, Petře. Dobrý den. Tato kauza se táhne už skoro 10 let. Připomeň, o co v ní šlo?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají