Interview Plus

Konsolidační balíček je kompromis. Když na něm každému něco vadí, je to dobře, míní předseda Senátu Vystrčil

Interview Plus

Konsolidační balíček je kompromis. Když na něm každému něco vadí, je to dobře, míní předseda Senátu Vystrčil
Předseda Senátu ČR Miloš Vystrčil (ODS)

Plus

Většina senátorů se postavila za vládní konsolidační balíček, který by měl snížit schodek státního rozpočtu a ozdravit veřejné finance. Pro jeho přijetí ale i tak debatovali téměř sedm hodin. „Balíček je výsledek kompromisu, skoro každému na něm něco vadí. Někdy se říká, že tak je to vlastně dobře, protože jste úspory správně rozdělil,“ konstatuje předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). 
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Většina senátorů se postavila za vládní konsolidační balíček, který by měl snížit schodek státního rozpočtu a ozdravit veřejné finance. Po jeho přijetí ale i tak debatovali téměř sedm hodin. O čem nejvíc, jaké měli senátoři výhrady? A byl vládou připravený kompromisní návrh zkouškou stranické disciplíny? Dobrý poslech přeje Šárka Fenyková.

  • Interview Plus.

  • Do senátního studia zdravím hosta Interview Plus, předsedu Senátu Miloše Vystrčila z ODS. Dobrý den. Dobrý den. Vy sám jste balíček podpořil, ale na síti i k jste napsal, že ze všeho jste nadšený nebyl. Tak co vám na něm vadí nejvíce?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají