Interview Plus

Na většině ukrajinského území je úplný klid. Pomáháme víc, než musíme, tvrdí předseda SPD Okamura

Interview Plus

Na většině ukrajinského území je úplný klid. Pomáháme víc, než musíme, tvrdí předseda SPD Okamura
Památku obětí uctil také Tomio Okamura

Plus

Zástupci vládní koalice se shodnou s opozičními poslanci jen na málo věcech. Všichni ale souhlasí s tím, že letošní rok byl ve Sněmovně mimořádně vyhrocený a bojovný. „My jako hnutí SPD říkáme, že chceme, aby čeští občané měli více peněz, bezpečí a spravedlnosti. Fialova vláda prosazuje pravý opak. Máme rekordní pokles reálných mezd kvůli nezvládnuté inflaci a rekordní pokles maloobchodních tržeb,“ poukazuje předseda SPD Tomio Okamura.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Letošní rok PS provázely ostré spory mezi vládní koalicí a opozicí. Opakovaně se objevovaly obstrukce, jednalo se dlouho do noci. Jen u minima zákonů se našla nějaká širší shoda. Jako mimořádně vyhrocenou hodnotí atmosféru i samotní poslanci, a to napříč politickým spektrem. Kdo za to může? Jaká je naděje na nastolení lepšího dialogu v PS? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview bude předseda opozičního hnutí SPD Tomio Okamura. A musím říci, že bude, protože pan předseda už měl být tady s námi, ale složitá dopravní situace byla v tomto případě naším nepřítelem. Takže čekáme pana Okamuru každým okamžikem a už ho vítám tady u nás ve studiu. Jsem rád, že jste dorazil. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají