Hranice násilí

Nevěděla jsem, že to může být znásilnění, když se mi to stalo doma, v mojí vlastní posteli

Hranice násilí

Nevěděla jsem, že to může být znásilnění, když se mi to stalo doma, v mojí vlastní posteli
Hranice násilí

Radio Wave

„Dlouho jsem si myslela, že to byl jen špatný sex. Bylo to sice strašné, ale nenapadlo mě, že by to mohl být trestný čin,“ říká Anna, která v první epizodě Hranic násilí vypráví příběh začínající na školním večírku. Prožité násilí se na dlouho podepsalo na jejím psychickém zdraví. Způsob, jakým ho oběti prožívají, i to, jak Anna zkušenost zpracovávala, komentuje psychoterapeutka Dana Pokorná. O společenských kořenech sexuálního násilí mluví psycholožky z organizace Konsent.
Táňa Zabloudilová

Autorka, dramaturgyně: Táňa Zabloudilová
Kreativní producentka: Veronika Ruppert
Garant: Daniel Kupšovský
Vizuál: Nikola Logosová
Zvukový mistr: Jan Brauner
Hudba: Monika Omerzu Midriaková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Upozorňujeme, že následující program obsahuje explicitní popis sexuálního násilí a může vyvolat negativní emoce.

  • Hranice násilí a nic se nás. Šest skutečných příběhů o překročení hranic, o podobách sexuálního násilí a cestách ven z toxických vztahů. Hranice násilím. Podcastová série Táni Zabloudilové na Radio Wave.

  • Já jsem vůbec se k Oni vědí, že toto je znásilnění. Já jsem měla pocit, že to je fakt jako jenom ten špatný sex, který byl prostě strašný. Ale nevěděla jsem, že to je jako trestný čin.

Ostatní také poslouchají