Hranice násilí

Dnes už vím, že to bylo znásilnění. Pořád ale přemýšlím, jestli to nebyla moje chyba

Hranice násilí

Dnes už vím, že to bylo znásilnění. Pořád ale přemýšlím, jestli to nebyla moje chyba
Hranice násilí

Radio Wave

„První ‚ne' jsem začala říkat, až když se mi spustily migrény s aurou. Šílená bolest. Celé moje tělo se bránilo, ale on to nedokázal pochopit. Reagoval hádkami a pláčem,“ popisuje hrdinka poslední epizody podcastu Hranice násilí, Lucie. Charismatický partner ji nutil k sexu citovým vydíráním a dostal ji do totálního psychického i fyzického vyčerpání. Přesto, že se z manipulativního vztahu nakonec vymanila a část traumatu se jí povedlo zpracovat, stále se potýká s pocity viny.
Táňa Zabloudilová

Autorka, dramaturgyně: Táňa Zabloudilová
Kreativní producentka: Veronika Ruppert
Garant: Daniel Kupšovský
Vizuál: Nikola Logosová
Zvukový mistr: Jan Brauner
Hudba: Monika Omerzu Midriaková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Upozorňujeme, že následující program obsahuje explicitní popis sexuálního násilí a může vyvolat negativní emoce.

  • Hranice násilí a nic se nás. Šest skutečných příběhů o překročení hranic, o podobách sexuálního násilí a cestách ven z toxických vztahů. Hranice násilím. Podcastová série Táni Zabloudilové na Radio Wave.

  • Byla bych ráda, kdybych cítila, že ta chyba je jenom jeho, ale neumím to tak zpracovat zatím. Asi to přijde časem, že usoudím větší část chyby jemu a nějaká část zůstane u mě.

Ostatní také poslouchají