Hranice násilí

Nechtěla jsem být v sedmnácti jen hospodyní a erotickým nástrojem, partner to nechápal

Hranice násilí

Nechtěla jsem být v sedmnácti jen hospodyní a erotickým nástrojem, partner to nechápal
Hranice násilí II: Nechtěla jsem být v sedmnácti jen hospodyní a erotickým nástrojem, partner to nechápal

Radio Wave

„Měl ten styl myšlení, že mám být u plotny a nemluvit, a on bude o všem rozhodovat,“ říká Klára, hrdinka druhé epizody podcastu Hranice násilí. Dnes už ví, jak důležité je mít nastavené hranice a její vztahy díky tomu fungují jinak. Příběh její první romance, kdy jí partner vymezil roli ženy v domácnosti, komentuje psychoterapeutka Natália Schwab-Figusch. O společenském kontextu a příčinách sexuálního násilí mluví socioložky Blanka Nyklová a Lucie Jarkovská.
Táňa Zabloudilová

Autorka, dramaturgyně: Táňa Zabloudilová
Kreativní producentka: Veronika Ruppert
Garant: Daniel Kupšovský
Vizuál: Nikola Logosová
Zvukový mistr: Jan Brauner
Hudba: Monika Omerzu Midriaková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Upozorňujeme, že následující program obsahuje explicitní popis sexuálního násilí a může vyvolat negativní emoce.

  • Hranice násilí a nic se nás. Šest skutečných příběhů o překročení hranic, o podobách sexuálního násilí a cestách ven z toxických vztahů. Hranice násilím. Podcastová série Táni Zabloudilové na Radio Wave.

  • Většinou asi tím, že poznají. Ne, ale přijde mi, že u toho sexu prostě to je takový jako převlečený, ano, že oni berou, ne, beru to jako nějakou tu svojí prohru, jako kdyby jim to hned ublížilo jejich egu. A já vůbec neberou.

Ostatní také poslouchají