Hranice násilí

Posadil mě do auta a ujížděl. Nejhorší bylo, když mi znásilnění nevěřili

Hranice násilí

Posadil mě do auta a ujížděl. Nejhorší bylo, když mi znásilnění nevěřili
Hranice násilí: příběh Julie

Radio Wave

„Když jsem viděla ty malé rozbité cesty vedoucí pryč z města, došlo mi, že do kavárny mě neveze,“ vzpomíná Julie, hrdinka čtvrté epizody podcastu Hranice násilí. Bývalý přítel jí slíbil pomoc s učením, místo toho ji ale odvezl na osamělé místo u přehrady za Brnem. Přestože se Julie bránila a znásilnění nahlásila na Policii, narážela na nedůvěru. Poslechněte si, proč je pachatel dodnes nepotrestaný.
Táňa Zabloudilová

Autorka, dramaturgyně: Táňa Zabloudilová
Kreativní producentka: Veronika Ruppert
Garant: Daniel Kupšovský
Vizuál: Nikola Logosová
Zvukový mistr: Jan Brauner
Hudba: Monika Omerzu Midriaková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Upozorňujeme, že následující program obsahuje explicitní popis sexuálního násilí a může vyvolat negativní emoce.

  • Hranice násilí a nic se nás. Šest skutečných příběhů o překročení hranic, o podobách sexuálního násilí a cestách ven z toxických vztahů. Hranice násilím. Podcastová série Táni Zabloudilové na Radio Wave.

  • Já jsem nevěděl, jak daleko pojedeme, že ano, jestli 100 m za Brno nebo někam dál. A vždycky bavily, jak jsem na Instagramu hlavě takový ty typy, jako co děláš, vás někdo unese nebo tak a tak. Všude je prostě rozhled. Hromadu důkazů. Vytrhat si vlastně klidně se poblít, ale prostě ať jsou důkazy někde.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají