Hranice násilí

Měla jsem plnit jeho ideu dokonalé holky, která dělá všechno, co muži chtějí

Hranice násilí

Měla jsem plnit jeho ideu dokonalé holky, která dělá všechno, co muži chtějí
‚Měla jsem dělat všechno, co muži chtějí.‘ Táně bylo 15, když ji přítel bil a manipuloval, pomohla jí rodina

Radio Wave

„Ono to zní hrozně absurdně, proč bych dělala něco, co se mi nelíbí, co mě bolí, co nechci. Ale to šlo po tak malých krůčcích. Najednou si člověk uvědomí, že dělá něco, co by před půl rokem nedělal,“ říká Táňa. Hrdinka páté epizody podcastové série Hranice násilí se postupně proti své vůli ocitla v podřízené roli v BDSM vztahu. Přítel ji nutil žít zcela podle jeho představ a izoloval ji od rodičů. Poslechněte si, co jí pomohlo najít cestu ven.
Táňa Zabloudilová

Autorka, dramaturgyně: Táňa Zabloudilová
Kreativní producentka: Veronika Ruppert
Garant: Daniel Kupšovský
Vizuál: Nikola Logosová
Zvukový mistr: Jan Brauner
Hudba: Monika Omerzu Midriaková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Upozorňujeme, že následující program obsahuje explicitní popis sexuálního násilí a může vyvolat negativní emoce.

  • Hranice násilí a nic se nás. Šest skutečných příběhů o překročení hranic, o podobách sexuálního násilí a cestách ven z toxických vztahů. Hranice násilím. Podcastová série Táni Zabloudilové na Radio Wave.

  • Ono to zní jako hrozně absurdně. O proč bych dělala něco, co mě bolí, co mi ubližuje, co nechci. Ale ono to jako není tak, že bychom měli obyčejný sex a ne, no, ze dne na den tam byli v rákosky a půl a já nevím, co všechno.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají