Host Lenky Vahalové

Začaly mi pršet maminky, vypráví režisérka Olga Dabrowská. Proto natáčí dokument o rodinách samoživitelů

Host Lenky Vahalové

Začaly mi pršet maminky, vypráví režisérka Olga Dabrowská. Proto natáčí dokument o rodinách samoživitelů
Olga Dabrowská

Rádio Praha

Absolvovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU, v praxi přidala ještě režii a její jméno najdete u mnoha televizních pořadů, některých autorských dokumentů nebo filmů. S Petrem Zelenkou například spolupracovala na projektech Mňága – Happy End, Knoflíkáři a Samotáři. Čemu se aktuálně věnuje? O tom mluvila ve studiu Rádia Praha Olga Dabrowská.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásný den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou ve studiu už je režisérka Olga Dabrowská. Já vás zdravím. Dobrý den.

  • Dobrý den. Lenko. Dobrý den. Diváci. Naše dnešní dvě témata samoživitelky. To je dokument? Ještě nevím, jak se bude jmenovat, ale každopádně téma, které teď zpracovává. Téma, na kterém pracujete zatím taky.

  • Tě. Nevím, jak se to bude jmenovat, ale teď na tom pracujeme. Ano. A film pohani. A tím začneme, protože mě zajímá 2023 byla vlastně premiéra v Oděse. Ano. A zajímá mě, proč jste vybral zrovna toto téma pro natáčení?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají