Host Lenky Vahalové

Písnička Zejtra mám je známá se špatným textem, je tam dvakrát druhá sloka. Naživo to samozřejmě zpívám správně, směje se Michal Hrůza

Host Lenky Vahalové

Písnička Zejtra mám je známá se špatným textem, je tam dvakrát druhá sloka. Naživo to samozřejmě zpívám správně, směje se Michal Hrůza
Michal Hrůza

Rádio Praha

Nedávno vydal píseň s Ivanem Mládkem a momentálně se připravuje na speciální dubnové turné, při kterém využije už natočené videoklipy. Nejen na podrobnosti těchto projektů se zpěváka Michala Hrůzy ptala Lenka Vahalová.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte rádio Praha s Lenkou Kabrhelovou a mým dnešním hostem je zpěvák Michal Hrůza. Já vás zdravím. Dobrý den. A my bychom na úvod mohli pustit něco od vás. Respektive já mám nápad novinku.

  • Co říkáte? No tak všemi 10. Můžete k ní říct nějaký komentář? No to my kdo. Já totiž hrozně rád dělám věci, který jsem takový trošku.

  • Jiný, než dělají i ostatní kolegové. A protože se s Ivanem Mládkem znám z toho muzikantského světa čistě jenom jako z osobnosti, která vždycky dokázal pobavit všechny okolo. A vlastně jsem si uvědomil, že to je jediný písničkářem. Buď celá ta parta Ivana Mládka vlastně dělali vždycky ty hezký písničky, který nás donutili ke smíchu. A já jsem se odvážil jsou zeptat, jestli by nebyl ochoten zahrad na banjo v písničce. On souhlasil. To být, že opravdu v té písničce nahrál, ale už vzhledem ke svému relativně vysokému věku už nebyl úplně ochoten, abys hrál v klipu a tak. Ale to jsme vynahradili. A Písnice mikádu, která je o parní lokomotivě, tak tam Ivan Mládek opravdu hraje na banjo. A ta písnička je o tom, že některé věci, i přes takovou tu univerzální digitalizaci všeho možného, tak některý věci jsou pořád stejný. A ta písnička je vlastně oslava toho, že i ta parní lokomotiva měla svůj účel a a tak je tam i další rovina o tom, že zase využití, to slovo a mikádo, že mikádo není jenom ženský účes, ale je to právě i ta parní lokomotiva. A ten klip se podařilo udělat, takže to vypadá, že to je trošičku o tom mikádu, o tom dívčím účesu, ale nakonec ten hlavní hrdina, ten strojvedoucí, dá přednost ve své hlavě právě tomu mi káru, té parní lokomotivě.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají