Host Lenky Vahalové

Každý má před koncertem jiné rituály. Já musím vonět, než jdu na pódium, usmívá se zpěvačka Tereza Balonová

Host Lenky Vahalové

Každý má před koncertem jiné rituály. Já musím vonět, než jdu na pódium, usmívá se zpěvačka Tereza Balonová
Zpěvačka Tereza Balonová

Rádio Praha

Minulý rok byl pro Terezu Balonovou velmi úspěšný, stala se Objevem roku v anketě Český slavík a také vydala druhou desku Lampiony. Zanedlouho ji čeká zatím největší koncert v Lucerna Music Baru a dalších snů má prý mnoho. O tom všem si ve studiu Rádia Praha povídala s Lenkou Vahalovou.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezký den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou ve studiu už je skladatelka, autorka, zpěvačka, objev roku. Dokonce dvakrát, že? Jo. Říkám to správně.

  • Ano, ano. Je to tak. Žebřík a Český slavík. No přesně. Žebřík a Český slavík. Tereza Balonová. Hezký den. Já vás zdravím. Hezký den. Moc děkuji za pozvání. My jsme v úvodu pustili lampiony a tak se jmenuje i vaše poslední deska, ještě pořád čerstvá. Vydala jste ji v roce 2023? I ano, je to jsme vlastně na podzim, takže jsme na začátku roku 2024. Takže úplně jednoduchá otázka. Jak se jí daří? Jak na ní reagují fanoušci?

  • Já myslím, že dobře, až ekonomové nad moje očekávání trhu, že mám na to hrozně krásný reakce, že fanoušci na to, že vlastně mi přijde, že je trošku jako odlišná oproti té první.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají