Dvacet minut Radiožurnálu

Do Prahy dorazí asi tisíc zemědělských strojů, o 40 procent víc než minule, říká Pýcha ze Zemědělského svazu a Agrární komory

Dvacet minut Radiožurnálu

Do Prahy dorazí asi tisíc zemědělských strojů, o 40 procent víc než minule, říká Pýcha ze Zemědělského svazu a Agrární komory
Předseda Zemědělského svazu ČR Martin Pýcha

Radiožurnál

Zemědělský svaz, Agrární komora a další zemědělské organizace vyhlásily další protest. Má se odehrát v Praze příští středu, tedy 22. května. Jak citelné budou protesty, které připravují zemědělci na příští týden? „Naším cílem je dotknout se ministerstva zemědělství a zároveň i úřadu vlády,“ říká v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu předseda Zemědělského svazu a viceprezident Agrární komory Martin Pýcha.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak citelné budou protesty, které připravují zemědělci na příští týden? Čeho konkrétně chtějí dosáhnout? Hrozí krachy českých zemědělských firem a jak budou čeští zemědělci postupovat, pokud ani další protesty nepovedou ke splnění jejich požadavků.

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je předseda zemědělského svazu a viceprezident Agrární komory ČR Martin Pýcha. Dobrý den, vítejte v našem studiu.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají