Až na dřeň

Tancovat se naučí každý, vedení kurzů si užívám, tvrdí Zdeněk Chlopčík. Nabídku tančit ve StarDance by ale sám nepřijal

Až na dřeň

Tancovat se naučí každý, vedení kurzů si užívám, tvrdí Zdeněk Chlopčík. Nabídku tančit ve StarDance by ale sám nepřijal
Zdeněk Chlopčík

Rádio Praha

Vystudoval strojařinu v Ostravě a pracoval jako projektant ve Vítkovicích. Kromě toho ale tančil a vítězil na tanečních soutěžích, dvakrát se mimo jiné stal mistrem republiky v latinskoamerických tancích. Většina lidí má ale jeho jméno spojené především s pořadem StarDance, ve kterém už řadu let dělá porotce. Hostem pořadu Až na dřeň byl Zdeněk Chlopčík.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Vystudoval strojaři no v Ostravě a pracoval jako projektant ve Vítkovicích. Kromě toho ale hlavně tančil a vítězil na tanečních soutěžích. Mimo jiné se dvakrát stal mistrem republiky v latinskoamerických tancích. Většina lidí má ale jeho jméno spojené především s pořadem StarDance, kde už roky působí jako poradce. Nejen o tanci bude už za chvíli mluvit Zdeněk Chlopčík. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Jsem opravdu moc ráda, že tady můžu ve studiu přivítat tanečníka a také porotce Zdeňka Chlopčíka. Dobrý den.

  • Dobrý den. Vy jste za námi přijel a já si toho moc vážím. Vlastně den před dalším bez přímých přenosů soutěže StarDance. Jak je to pro vás je přijet na StarDance? Vy už jste porod, co vám mockrát? Je to pořád stejný adrenalin, pořád stejná tréma, nebo už jsi to jde tady jenom vysloveně užít.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají