Až na dřeň

Na mise v Afghánistánu jsem si objednával kytary. Vzpomínám hlavně na úžasné kolegy, říká bývalý profesionální voják Ondřej Spisar

Až na dřeň

Na mise v Afghánistánu jsem si objednával kytary. Vzpomínám hlavně na úžasné kolegy, říká bývalý profesionální voják Ondřej Spisar
Ondřej Spisar

Rádio Praha

Bezmála dvacet let byl v armádě, působil u 601. skupiny speciálních sil generála Moravce AČR sídlící v Prostějově a zúčastnil se zahraničních misí v Afghánistánu a Mali. Dnes mimo jiné hraje v kapele, má vlastní módní značku, je střeleckým instruktorem a členem iniciativy Civilisté děkují. Hostem pořadu Až na dřeň byl Ondřej Spisar.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Skoro 20 let strávil v armádě, kde působil jako operátor skupiny speciálních sil generála Moravce. Zúčastnil se pěti misí v Afghánistánu, jaderné na Mali, absolvoval také mnoho zahraničních výcviku. Dnes je členem iniciativě civilisté děkují. Má vlastní módní značku a hraje v kapele. Naším hostem bude už za chvíli Ondřej spěchat. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech.

  • Ondřej Spisar je dnes hostem pořadu až na dřeň. Dobrý den vám přeji. Dobrý den. Když vám řeknu armáda, co se vám na první dobrou vybaví?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají