Až na dřeň

Herečka Anna Kameníková: V pubertě mě okolí přesvědčovalo, že za nic nestojím. Naučila jsem se to filtrovat

Až na dřeň

Herečka Anna Kameníková: V pubertě mě okolí přesvědčovalo, že za nic nestojím. Naučila jsem se to filtrovat
Anna Kameníková

Rádio Praha

Poprvé na sebe upozornila ve filmu Nevinnost, zazářila také v sérii Božena a nejnověji hraje v pražské Viole ve hře Vděk. Nejen o hraní, ale také o vaření, cestování nebo překonávání strachů mluvila v pořadu Až na dřeň herečka Anna Kameníková.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Už v 16 letech na sebe upozornila ve filmu nevinnost. Za roli v něm byla nominována na Českého lva a úspěch slavila i jako mladší verze Boženy Němcové v sérii Božena aktuálně k vidění třeba v pražském divadle Viola. Děkuji. Kromě hraní je její velkou vášní vaření. Naším hostem bude už za chvíli herečka Anna Kameníková. Kateřina Kovalová přeje dobrý poslech. Herečka Anna Kameníková dnes přišla do studia do pořadu až na dřeň. Dobrý den vám přeji. Dobrý den. Zrovna nedávno jsem byla ve Viole, kde vy teď hrajete novou hru.

  • Vidět a říkám si, jak se vám v takovém malém sále, kde máte ty diváky úplně na dosah, vlastně hraje?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají