Radioporadna

Rady specialisty na saunování: Je třeba to dělat správně a dostaví se účinek na imunitu i psychiku

Radioporadna

Rady specialisty na saunování: Je třeba to dělat správně a dostaví se účinek na imunitu i psychiku
sauna

Hradec Králové

Vezmeme vás do sauny. Pavla Kindernayová pozvala do studia specialistu na saunování a saunové ceremoniály Jaroslava Pallase z Hradce Králové. A řeč bude samozřejmě o benefitech a přínosech sauny, případně také, jestli hrozí i nějaká zdravotní rizika.
Pavla Kindernayová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Do sezony vás dnes se Radiofóra jednou vezmeme. U mikrofonu je Pavla Kindernayová a naproti mně už specialisté na saunování a saunové ceremoniály. Jaroslav Palas a z Hradce Králové. Vítejte. Dobré dopoledne.

  • Hezký den. Říkala jsem si, jestli nepřijdete jen v prostěradle třeba jako s EU. Ne, je to tak, že provozujete všechno v tom prostě Randle.

  • No, úplně to tak není, protože my jako trenéři máme hodně oblečení a různých druhů na sobě a je tam potom jenom rozdíl o tom, jestli je to takový ten běžný ceremoniál, kdy mám kolem sebe tzv. kilt, anebo jsou to takové ty ceremoniály, který už potom jsou o nějakém divadelním představení. A potom máte asi představu, co všechno můžeme my na sobě?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají