Radioporadna

Péče o zdravé zuby dítěte začíná už v těhotenství. Gravidní žena by si měla dát chrup do pořádku

Radioporadna

Péče o zdravé zuby dítěte začíná už v těhotenství. Gravidní žena by si měla dát chrup do pořádku
U zubaře. Péče o náš chrup je důležitá

Hradec Králové

Stomatologická radioporadna. Zdravé zuby si chceme všichni udržet co nejdéle, ideálně napořád. Bez pořádné péče se to ovšem neobejde. A čím dříve začneme, tím lépe. Proto se dnes zaměříme na děti a jejich chrup. Možná se při informacích vztahujících se k péči o dětský chrup naučí něco i dospělí. 
Pavla Kindernayová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré dopoledne přeje Pavla Kindernayová. Dnešní rady o poradna bude stomatologické zuby. Chceme všichni udržet co nejdéle, ideálně napořád a v čím lepším stavu, tím jsme spokojenější. Ale že se to bez naší péče neobejde, to asi všichni víme. A čím dřív s tou péčí začneme, tím lépe. Proto se dnes zaměříme na děti a jejich chrup, od kterého vše začíná. A možná se při péči o děti naučíme něco i my dospělí. Pozvání ČRo Hradec Králové dnes přijela paní prof. Romana Koberová, Ivana Šaková, dětská stomatoložka z Fakultní nemocnice Hradec Králové. Vítejte u nás. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne přeji vám i.

  • Posluchačům tak kdy ideálně začít s péčí o zuby?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají