Host Lucie Výborné

Je mi dobře v New Yorku mezi podivíny s nepravděpodobnými příběhy, usmívá se jazzový hudebník Ondřej Pivec

Host Lucie Výborné

Je mi dobře v New Yorku mezi podivíny s nepravděpodobnými příběhy, usmívá se jazzový hudebník Ondřej Pivec
Ondřej Pivec

Radiožurnál

Z brněnského paneláku na pódium vedle Gregory Portera. Světoznámý hudebník a producent Ondřej Pivec je držitelem ceny Grammy, žije už 13 let v New Yorku a do zvuku hammondek se zamiloval během studia na gymnáziu. Hraje v afroamerickém kostele při bohoslužbách, koncertuje a čím dál raději pracuje ve studiu. „Z hlediska produktivity je studiová práce víc vidět a to já v této životní fázi mám rád,“ říká hudebník. Co ho teď nejvíc baví na roli producenta? Poslechněte si rozhovor!
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás provede Vladimír Kroc.

  • Držitel Grammy, jazzový klávesista Ondřej Pivec je dnes hostem Radiožurnálu. Dobrý den. Dobré ráno. Vymezil byste se vůči žánru s tím, že je váš záběr mnohem širší než jazz?

  • To jste řekl velmi pěkně. Akorát bych se vůči tomu nevymezoval. Nicméně ten záběr je v tuto chvíli mnohem širší. Odkud kam?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají