Pro a proti

Splnit požadavky odborů by vedlo k totální destrukci veřejných financí, říká místopředseda sněmovny Skopeček

Pro a proti

Splnit požadavky odborů by vedlo k totální destrukci veřejných financí, říká místopředseda sněmovny Skopeček
Demonstrace odborářů

Plus

Sobotní pražská demonstrace organizovaná odbory vyzvala vládu k pomoci občanům v časech inflace a energetické krize. Jsou protesty odborů na místě, nebo vláda Petra Fialy (ODS) dostatečně pomáhá s dopady drahých potravin a energií na občany?
Karolína Koubová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A slovo má Karolína Koubová.

  • Děkuji za něj. Přeji dobré dopoledne, vládo, konej, vyzývali opakovaně řečníci na sobotní demonstraci, kterou pod heslem proti chudobě a pět minut po 12. svolala Českomoravská konfederace odborových svazů. Policie odhadla účast na jednotky 1000. Svědčí nižší počty demonstrantů než na zářijových protestech. O tom, že vládní pomoc lidem s dopady energetické i ekonomické krize zabírá, nebo obavy a nespokojenost ve společnosti přetrvávají i nadále a požadavky odborů jsou legitimní, jen je z různých důvodů ne. Přišlo podpořit tolik lidí jako na demonstrace, které svolávali organizátoři z řad proruských dezinformátorů a extremistů.

  • A proti Karolíny Koubové.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají