Osobnost Plus

Zakázané potraviny neexistují. Detoxy většinou detoxikují jen naši peněženku, říká odborník

Osobnost Plus

Zakázané potraviny neexistují. Detoxy většinou detoxikují jen naši peněženku, říká odborník
Miloslav Šindelář, zakladatel Institutu moderní výživy

Plus

Zakladatel Institutu moderní výživy Miloslav Šindelář má vizi naučit celé Česko stravovat se lépe. Se svým projektem edukuje veřejnost, vyvrací mýty a snaží se lidem vysvětlit, že zdravý životní styl není jen o penězích a volném čase. Proč je cílená detoxikace ztráta peněz a času? A co je pravidlo 80/20?
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už má slovo Michael Rozsypal a začíná pořad osobnost prostě.

  • Máme Vizina učit celé Česko stravovat se lépe, říká zakladatel institutu moderní výživy s tím, že mezi časté mýty patří třeba jarní detox. Nejdříve studoval všeobecné lékařství na třetí lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Na konci čtvrtého ročníku se rozhodl vydat se jinou cestou pokračovat ve studiu. Muž vinu lékařské fakultě a plně se věnovat prevenci a edukaci veřejnosti. Je certifikovaným poradci pro výživu. Absolvoval studium nutriční terapie na první lékařské fakultě Univerzity Karlovy a dnes i mým hostem v osobnosti. Plus Miloslav Šindelář a zakladatel institutu moderní výživy. Vítejte. Dobrý den.

  • Díky za pozvání. Dobrý den. Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají