Osobnost Plus

Putin si nemyslí, že prohrává, ale hrdinsky vzdoruje agresi celého světa. Tak to bude i „prodávat“, uvažuje psychiatr Vevera

Osobnost Plus

Putin si nemyslí, že prohrává, ale hrdinsky vzdoruje agresi celého světa. Tak to bude i „prodávat“, uvažuje psychiatr Vevera
Jan Vevera

Plus

Od začátku konfliktu na Ukrajině je to už tři čtvrtě roku a z původně třídenní speciální operace se stala regulérní válka. „Je otázka, jestli to Vladimir Putin skutečně vidí jako prohru – rozhodně ne jako prohru svou, ale generálů, kteří ho zklamali a nesplnili jeho příkazy,“ domnívá se bývalý vojenský psychiatr Jan Vevera. 
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Má slovo Barbora Tachecí. Začíná pořad. Válka s Janem Veverou.

  • Vladimir Vladimirovič. I jste chlap, nebo ne, máte dost odvahy na to, abyste se setkal veřejně a tváří v tvář se ženami, jejichž účast nebude schválen. A ptá se lídryně ruského spolku rada matek a manželek Olga Romanovová prezidenta Putina. Ví totiž naprosto jistě, že Putinovo setkání s matkami vojáků naplánované na 20. listopad bude přísně výběrové a jen pro matky, které položí ty správné otázky, tedy otázky dopředu schválené. Začíná válka s Janem Veverou. Vítám vás, pane profesore. Dobrý den.

  • Dobrý den. Hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí. Bál.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají