Osobnost Plus

Každý sportovec na olympiádě by měl říct: Nepodporuji a odsuzuji ruskou agresi, představuje si bývalý diplomat Žantovský

Osobnost Plus

Každý sportovec na olympiádě by měl říct: Nepodporuji a odsuzuji ruskou agresi, představuje si bývalý diplomat Žantovský
Michael Žantovský

Plus

„Od posledního doporučení Mezinárodního olympijského výboru (MOV) se stanovisko naší nezávislé expertní skupiny pro Český olympijský výbor (ČOV) liší jedině v tom, že oni nevydali pro Rusko a Bělorusko pozvání k účasti na olympijských hrách v Paříži. Tím pádem se nepočítá s reprezentací Rusů a Bělorusů v týmových sportech, protože tak reprezentují svůj stát,“ říká bývalý diplomat a poradce prezidenta Michael Žantovský.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už to nikdy nebude ten silný, neotřesitelný vládce Ruska. A podle mého názoru je jeho konec v této chvíli jen otázkou času. Jeho poslední chvíle může přijít dřív, než jsme si mysleli, řekl o Putinovi. Po stažení Vagnerovců na mozku začíná osobnost + s diplomatem a členem prezidentova poradního sboru pro zahraniční otázky Michaelem Žantovským. Vítejte tady. Dobrý den. Dobrý den.

  • Za pozvání a hezký den přeje Barbora Tachecí.

  • Tak pane Žantovský, po těch vašich optimistických slovech z června letošního roku se musím zeptat. Vy jste zaznamenal nějaké známky toho, že Putin takto zeslábl?

Více z pořadu