Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Turbulence okolo Liberty Ostrava vnímejme v kontextu budoucnosti regionu i ocelářství. Fico ke dvěma rokům války na Ukrajině pronesl putinovský projev, V4 ztratila smysl. Evropská zemědělská politika. Bude mít Evropa komisaře pro obranu? Třeba z Česka? Duchovní válka o Izrael a Gazu.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Má dnes ještě smysl pokračování Visegrádské čtyřky? Protesty farmářů v Evropě si vynucují změnu zemědělské politiky. A co nám chybí v diskusi o válce v Izraeli? To jsou některé náměty úterního vydání pořadu rozhlasových komentářů, k jehož poslechu vás vítá Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Začneme v domácí politice. Včerejší jednání tripartity, zástupců vlády, odborů a zaměstnavatelů nedospělo k dohodě o návrhu části ekonomů na zavedení výpovědi z práce bez udání důvodů. Ve studiu proto vítám vnitropolitického komentátora ČRo Petra Hartmana. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají