Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Nejdražší energie v Evropě? Obilnice Evropy v zajetí dezinformací. Na extremistickém dvorku je přeplněno. Súdán vyměnil jednu krizi druhou. Proč bude Rusko jinde než Evropa. Glosa: Kladivo na pojištěnce.
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nejdražší energie v Evropě, ukrajinská obilnice Evropy v zajetí dezinformací, na českém extremistickém dvorku je přeplněno anebo Súdán vyměnil jednu krizi za druhou. To jsou titulky vybraných komentářů právě začínajícího pátečního vydání relace zaměřené na aktuální dění doma i ve světě. A od mikrofonu stanice ČRo Plus zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Ministr školství Vladimír Baláš nominovaný do vlády za stan odejde na vlastní žádost. Oznámil to ve čtvrtek a důvodem k rezignaci mě podle něj dlouhodobý zdravotní problém a Balaše o rezignaci. Ještě příští týden ovšem musí projednat vedení hnutí, ale to je zřejmě jenom formalita. A také jde o téma rozhovoru s kolegou Petrem Hartmanem, komentátorem ČRo. Buď zdráv. Dobrý den. Nad termínem zdravotní důvody se asi leckdo pousměje. Ve skutečnosti to bývají nějaké jiné. Když rezignuje člen vlády.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají