Interview Plus

Ženíšek je definitivní a správnou volbou, říká místopředseda TOP 09 Havel o kandidátu na post ministra pro vědu a výzkum

Interview Plus

Ženíšek je definitivní a správnou volbou, říká místopředseda TOP 09 Havel o kandidátu na post ministra pro vědu a výzkum
Marek Ženíšek

Plus

TOP 09 jednomyslně schválila kandidáta na post ministra pro vědu, výzkum a inovace. Strana vsází na poslance Marka Ženíška, který se ve vysoké politice pohybuje už 20 let. Co si od něj strana slibuje? A jak může před volbami pomoct TOP 09 do Sněmovny?
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • TOP 09 jednomyslně schválilo kandidáta na post ministra pro vědu, výzkum a inovace. Napodruhé vsází na poslance Marka Ženíška. Co si od něj strana rok a půl před parlamentními volbami slibuje a jak pomůže samotné TOP 09, která je v současné chvíli je ve volebních preferencích pod hranicí nutnou pro vstup do sněmovny? Dobrý poslech přeje Šárka Fenyková.

  • Interview Plus.

  • A já tady ve sněmovním studiu ČRo vítám hosta Interview Plus, kterým je místopředseda TOP 09, člen výboru pro vědu, vzdělávání, kulturu, mládež a tělovýchovu, poslanec Matěj Ondřej Havel. Dobrý den. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají