Hovory

Vtipných reklam je nějak málo. Přitom zaujmou nejvíc, míní reklamní režisér Krug

Hovory

Vtipných reklam je nějak málo. Přitom zaujmou nejvíc, míní reklamní režisér Krug
Markus Krug

Plus

Režisér a scénárista Markus Krug patří v reklamní branži k těm nejlepším – je i autorem spotu s automobilovým závodníkem Davidem Coulthardem, kterého nechal ve formuli projet přes Karlův most. „Na mé práci jsou často nejtěžší týdny a měsíce předtím, než se začne točit. Klient přijde se svou představou a snaží se do příběhu dostat mnoho věcí. Ale já vím, že se to tam nevejde,“ říká.
Naděžda Hávová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jestli je někdo v reklamní branži opravdu mezi top, ten, možná mezi top five, tak potom náš dnešní host. Pamatujete si ještě, jak stojaté covidové vlny rozkřikla zpráva, že se po Karlově mostě prohnala závodní formule. Stál za tím on? Na kontě má tři zlaté a jednoho stříbrného louskáček, a tedy ocenění tuzemského reklamního světa. A jestli si stále ještě myslíte, že na vás je reklama rozhodně krátká, tak potom vítejte u poslechu následující necelé půlhodinky. Ze studia ČRo Plus zdraví Naděžda Hávová.

  • Hovoří.

  • A naším hostem je dnes režisér a scénárista Markus Krug. Vítejte u nás. Markuse. Děkuji moc. Když se řekne reklama.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají