Hovory

Nemoc jsem měla do 30 na háku. Šla jsem proti vlastnímu tělu, svěřuje se novinářka Kalenská, která podstoupila transplantaci

Hovory

Nemoc jsem měla do 30 na háku. Šla jsem proti vlastnímu tělu, svěřuje se novinářka Kalenská, která podstoupila transplantaci
Renata Kalenská

Plus

Novinářka Renata Kalenská posbírala příběhy pacientů s transplantovanými orgány. Jeden z nich byl přitom její. Doplnila jimi knižní rozhovor s transplantačním chirurgem Jiřím Froňkem. O knize Orgány nepatří do nebe si s redaktorkou Deníku N povídá v Hovorech Vladimír Kroc.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je to nejotevřenější a nejdemokratičtější redakce.

  • Jakou jsem kdy zažila. Jsem fakt nadšená, říká novinářka Renata Kalenská o deníku m. Vítejte. Dobrý den. Dobrý den. V čem a jak se to nejtypičtěji projevuje?

  • Tak já můžu zase na úvod říct jedno. Je to trošku ze střev té redakce a snad to našemu řediteli Honzovi Simkaničovi nebude vadit. Jednou napsal komentář a ozval se jeden člen redakce s tím, že si úplně není jistý, jestli to nebude znamenat, když on je ta hlava redakce. Takže toto je stanovisko listu. Chvilku probíhala debata a skončila tím, že Honza napsal fajn, hází to do šuplíku se toto nikdy v životě v žádné redakci nestalo. Takže myslím si, že toto je vlastně odpověď.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají