Host ve studiu

Na hraní se prostě musí přijít. Bez energie lidí by to nešlo, říká kapelník BigBandu Jiřího Pavlíka

Host ve studiu

Na hraní se prostě musí přijít. Bez energie lidí by to nešlo, říká kapelník BigBandu Jiřího Pavlíka
BigBand Jiřího Pavlíka

Hradec Králové

Pozveme vás na vánoční koncerty, které chystá vynikající hradecký muzikant a kapelník Jiří Pavlík se všemi svými tělesy a kapelami. Vánoční koncert s Petrem Sovičem a Gramofonem v Klicperově divadle v Hradci Králové, Česko zpívá koledy, vystoupení v Country klubu Lucie a pak tradiční velký Vánoční swingový koncert BigBandu Jiřího Pavlíka v Petrof Gallery.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je devět minut po půl deváté. Já jsem slíbil, že v Dobrém ránu dnes se ještě zamíříme za muzikou, za skvělou muzikou a budeme vás zvát na vánoční koncerty, které chystá výborný vynikající hradecký muzikant a kapelník Jiří Pavlík se všemi svými tělesy a kapelami, které má. Vidím tady vánoční koncert s Petrem Sovičem a gramofonem. V Klicperově divadle v Hradci Králové pak Česko zpívá koledy.

  • Vystoupení v country klubu Lucie a pak samozřejmě taky ten tradiční velký vánoční swingový koncert big bandu Jiřího Pavlíka v Petrof galerie v Hradci Králové. Takže toho hraní bude hodně. Jiří, vítám tě. Dobrý den.

  • Krásné dobré ráno. Jakube, tobě a všem posluchačům. A šedá toto předvánoční období, kdy je to hraní vždycky tak trochu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají