Host ve studiu

Herci Maria Leherová a Martin Klapil = partneři nejen na prknech, co znamenají svět, ale i v životě

Host ve studiu

Herci Maria Leherová a Martin Klapil = partneři nejen na prknech, co znamenají svět, ale i v životě
Herci Maria Leherová a Martin Klapil ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Divadelní povídání. Našimi hosty jsou herci Maria Leherová a Martin Klapil, kteří spolu nejdříve studovali herectví na konzervatoři a později spolu hráli i v divadle. Až se nakonec stali i partnery nejen na jevišti, ale také v životě. Dnes jsou oba členy uměleckého souboru Klicperova divadla v Hradci Králové.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jen devět minut po půl deváté posloucháte ČRo Hradec Králové. No, já jsem slíbil, že to dnes bude v Dobrém ránu takové divadelní herecké, protože našimi hosty jsou dnes herci Maria Leherová a Martin Kvapil, kteří spolu nejdřív studovali herectví na konzervatoři. Jak jsem se o nich dozvěděl, pak později spolu hráli i v divadle. No a nakonec se staly i partnery nejenom na jevišti. Ale taky v životě dneska jsou oba v uměleckém souboru klid.

  • Spolková divadla tady v Hradci Králové. A já jsem tady moc rád, že si na nás takto mezi svátky udělaly čas. Tak vás tady vítám. Dobrý den. Dobrý den.

  • Dobré ráno. Jak se vám vstávalo? Dneska kvůli nám.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají