Host Lucie Výborné

Brno jako jediná televize snese tuhle úroveň humoru, říká režisér Jan Prušinovský o seriálu Dobré ráno, Brno!

Host Lucie Výborné

Brno jako jediná televize snese tuhle úroveň humoru, říká režisér Jan Prušinovský o seriálu Dobré ráno, Brno!
Režisér a scenárista Jan Prušinovský

Radiožurnál

V kinech je k vidění nový film režiséra seriálu Most! Jana Prušinovského s názvem Grand Prix. Hlavní role ve filmu o automechanicích, zloději aut a cestě do Španělska ztvárnili Robin Ferro, Kryštof Hádek a Štěpán Kozub. V lednu odstartuje komediální seriál Dobré ráno, Brno! z prostředí brněnské televize. „Říkal jsem si, že by to mohl být docela zábavný svět,“ popisuje svou návštěvu v Brně Jan Prušinovský. Čím ho prostředí televize inspirovalo? Poslechněte si rozhovor.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Jan Prušinovský, režisér a scénárista, je dneska mým hostem. Vítám vás tady. Dobrý den. Dobrý den. Asi se budeme bavit o filmu, který je teď v kinech od 17. listopadu. Grand Prix. Já budu citovat z nějakého vašeho rozhovoru. Někdy se při natáčení stane, že zkoušíme nějakou scénu, co úplně nefunguje, a tak schválně křikl, který idiot toto napsal. Vy jste si ke Grand Prix napsal i svůj scénář. Ano. Kolikrát jste to během natáčení křičel?

  • Docela často.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají