Host Lucie Výborné

Selhat je přirozené. Další minutu nebo den má člověk novou příležitost to udělat jinak, radí psycholog Světlák

Host Lucie Výborné

Selhat je přirozené. Další minutu nebo den má člověk novou příležitost to udělat jinak, radí psycholog Světlák
Psycholog Miroslav Světlák

Radiožurnál

Snaha napodobit „vzorové“ duševní zdraví rádců z internetu může být ve skutečnosti proces na desítky psychoterapeutických sezení. „Co my se lidi snažíme naučit, je uvědomit si, že když jeden den selžu, tak je to přirozená součást lidského života, ale že v každé minutě anebo v každém následujícím dni mám zase příležitost to udělat nějak jinak,“ vysvětluje psycholog Miroslav Světlák. Jaký klíč nabízí k podpoře duševní rovnováhy? Proč se pro změnu potřebujeme nejprve zastavit?
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sponzorem pořadu jsou obojky s protony a další účinné přípravky proti klíšťatům a blechám pro vaše mazlíčky od společnosti.

  • B a farmou by je vpád by ke spojencům v té ulici.

  • V brněnském studiu ČRo by měl teď sedět můj dnešní host, klinický psycholog, přednosta ústavu lékařské psychologie a psychosomatiky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně Miroslav Světlák. Tak vás zdravím. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají