Host Lenky Vahalové

Kluci z kapely jsou v Česku spokojení. Na Eurovizi budu vzpomínat navždy, věří zpěvačka Dominika Hašková

Host Lenky Vahalové

Kluci z kapely jsou v Česku spokojení. Na Eurovizi budu vzpomínat navždy, věří zpěvačka Dominika Hašková
Dominika Hašková

Rádio Praha

Kapelu We Are Domi s ní tvoří dva Norové, se kterými se seznámila během studií v Anglii. Do povědomí českého publika se pak společně dostali hlavně díky účasti ve finále Eurovize. O své hudební cestě mluvila ve studiu Rádia Praha zpěvačka Dominika Hašková.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte rádio Praha. Se mnou ve studiu už je zpěvačka Dominika Hašková. Já vás zdravím. Dobrý den. Dobrý den. Děkuji za pozvání. My jsme v úvodu pustili, prodá jsem, proč jste vybrala zrovna tuto píseň?

  • No tak jako z více důvodů. Za prvé, že ta tématika je tak nějak taková studená a je zima, tak k té krvi. Ta první věc se mě ikona padla a druhá je, protože mi asi nejbližší z toho i půjčka se nám vyšla kvůli tomu, že je prostě hodně o nostalgii, o dětství. A čím jak už jsem, jako jak se blížím k té třicítce, tak vlastně najednou k tomu mám takový jako že hodně vzpomínající vztah. Takže to je taky proč, protože prostě je taková nejvíc upřímná z toho, co jsme COVID. Ale doposud se mi sem určitě se vás na to novináři moderátoři několikrát ptali, ale pro naše posluchače. Vaše kapela se jmenuje Villar. Domy. Je v podstatě mezinárodní, protože vy jste se narodila v Americe, jste v Česku a muzikanti jsou z Norska. Ale potkali jste se, fakt?

  • Je to tak? Já jsem říkal tak.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají