Dvacet minut Radiožurnálu

Zemědělství není továrna na šroubky. Zdevastované hospodářství ihned neobnovíme, varuje poslankyně

Dvacet minut Radiožurnálu

Zemědělství není továrna na šroubky. Zdevastované hospodářství ihned neobnovíme, varuje poslankyně
Sklizeň kukuřice

Radiožurnál

Jaký cíl mají protesty zemědělců ohlášené na pondělí? Proč se od nich některé agrární svazy a asociace distancují? Může něco změnit čtvrteční schůzka zástupců zemědělců s ministrem zemědělství a premiérem? Vladimír Kroc se ptal stínové ministryně zemědělství hnutí ANO Margity Balaštíkové.

 
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jaký cíl mají protesty zemědělců ohlášené na pondělí? Proč se od nich některé agrární svazy a asociace distancují. Může něco změnit čtvrteční schůzka zástupců zemědělců s ministrem zemědělství a premiérem? Mohlo by Česko odstoupit od Green Dealu?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes stínová ministryně zemědělství hnutí ANO, členka sněmovních rozpočtového a zemědělského výboru. A také více prezidentka Českého svazu chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní Margita Balaštíková. Zdravím vás do Tupes na Uherskohradišťsku. Dobrý den.

  • Dobrý den z hor. Natáčíme necelou hodinu před vysíláním. Je podle vás v současnosti v tuzemském zemědělství nějaká skupina nespravedlivě znevýhodněna?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají