Speciál Radiožurnálu

Finálový výběr: Sledujte povolební speciál Radiožurnálu

Speciál Radiožurnálu

Finálový výběr: Sledujte povolební speciál Radiožurnálu
Tomáš Pancíř moderuje předvolební debatu s politology a novináři

Radiožurnál

Češi znají dvojici jmen, ze kterých vyberou novou hlavu státu. Na co se kandidáti před 2. kolem zaměří? Jak mohou během 14 dní přilákat voliče na svoji stranu? A které kroky se naopak v minulosti nevyplatily? Hosty jsou místopředseda Senátu a neúspěšný finalista poslední prezidentské volby Jiří Drahoš, expertka na politický marketing Alžběta Králová a komentátor Českého rozhlasu Petr Hartman. Moderují Karolína Koubová a Tomáš Pancíř.
Karolína Koubová, Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • První kolo prezidentských voleb určil o finálovou dvojici. Jakému tlaku budou Petr Pavel a Andrej Babiš v následujících dnech čelit? Co všechno mohou očekávat, dá se na to připravit, co nakonec rozhodne o vítězi? A napověděly už včerejší první reakce obou finalistů? Jakou od nich můžeme čekat strategii pro druhé kolo? Nejen o tom budeme mluvit po volebním speciálu Radiožurnálu a ČRo Plus. Hezké dopoledne vám přeje Tomáš Pancíř.

  • A Karolína Koubová volby.

  • 2023.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají