Speciál

Česko si zvolilo nového prezidenta. Sledujte povolební speciál Českého rozhlasu Plus s Tomášem Pancířem

Speciál

Česko si zvolilo nového prezidenta. Sledujte povolební speciál Českého rozhlasu Plus s Tomášem Pancířem
Tomáš Pancíř moderuje předvolební debatu s politology a novináři

Plus

Češi si vybrali nového prezidenta. Jak se změní spolupráce s vládní koalicí? Co výsledek znamená pro další osud hnutí ANO? A jaké kroky od nového prezidenta čekat? Povolební speciál Českého rozhlasu: Rozhodnuto moderuje Tomáš Pancíř. Hosty jsou místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček (ODS), místopředseda hnutí ANO Radek Vondráček a komentátor Petr Hartman.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak bude nově zvolený prezident Petr Pavel spolupracovat s vládou Petra Fialy a se sněmovní opozicí? Jaký vliv bude mít výsledek prezidentských voleb na další osud hnutí ANO a jeho zakladatele Andreje Babišem? Kdo a co může po vyhrocené kampani udělat pro uklidnění atmosféry ve společnosti? A měly by být včera skončené volby prezidenta inspirací pro změnu volebního zákona nebo pro změnu ústavy? Nejen o tom budeme debatovat následujících 50 minutách po volebním speciálu Radiožurnálu a ČRo Plus.

  • Prezidentské volby 2002.

  • Sledovat nás můžete také ve videopřenosu na našem zpravodajském serveru iROZHLAS.cz. Vysíláme z největšího studia ČRo ze studia S1 v Praze na Vinohradech. A v něm vítám naše hosty, místopředsedu hnutí ANO, předsedu ústavně-právního výboru PS a také bývalého předsedu dolní komory parlamentu Radka Vondráčka. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají