Radioporadna

Fyziolog Miloslav Hronek vyvrací časté mýty o potravinách: kávy s mlékem se bát nemusíte, naopak!

Radioporadna

Fyziolog Miloslav Hronek vyvrací časté mýty o potravinách: kávy s mlékem se bát nemusíte, naopak!
Barista - káva

Hradec Králové

Začátkem roku může být naše odhodlání ohledně zdravého stravování větší, ale pokud nejsme výživoví odborníci, můžeme i na internetu narazit na spoustu nepravd, polopravd a mýtů, které se s potravinami pojí. Proto se na tyto mýty zaměříme s odborníkem, fyziologem doc. PharmDr. Miloslavem Hronkem, Ph.D. z Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.
Pavla Kindernayová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Panu Radiofóra dnes začíná. K poslechu i účasti zve Pavel a Kindernayová. Dnes se zaměříme na jídlo, pití, takže téma pro všechny. Většina z nás má chuť se stravovat správně zdravě. Se začátkem roku může být to odhodlání ještě větší. Ale pokud nejsme výživoví odborníci, můžeme i na internetu narazit na spoustu nepravd, polopravd a mýtů, které se s různými potravinami bojí. A proto jsme se rozhodli, že se na mýty dnes zaměříme. Tím, kdo nám dá odborný pohled, je doc. Miloslav Hronek z farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Vítejte. Dobré dopoledne.

  • Dobrý den vám i našim posluchačům. Tak, pane docente, je to trochu.

  • Džungle. Když se chce člověk zorientovat.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají