Osobnost Plus

Výsledkem programu antibabiš je větší zmatek než za vlády Babiše. Koalice ANO a ODS by byla lepší, soudí šéfredaktor Echa24 Balšínek

Osobnost Plus

Výsledkem programu antibabiš je větší zmatek než za vlády Babiše. Koalice ANO a ODS by byla lepší, soudí šéfredaktor Echa24 Balšínek
Dalibor Balšínek

Plus

Postavit vládu na široké koalici stran, které mají ve svých krajních proudech neomarxisty a na opačném pólu neokonzervativce mísící se s levicovými liberály, progresivisty, konzervativci, eurofederalisty a reformisty, muselo přinést neakceschopnost, zmatky a někdy i chaos. To horší přichází v posledních dnech, řekl šéfredaktor serveru Echo24 a Týdeníku Echo Dalibor Balšínek, který je hostem Osobnosti Plus Barbory Tachecí.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Postavit vládu na široké koalici stran, které mají ve svých krajních proudech neomarxisty a na opačném pólu neokonzervativci mísící se s levicovými liberály, progresivistické konzervativci, euro, federalisty a reformisty muselo přinést neakceschopnost, zmatky a někdy i chaos. To horší přichází v posledních dnech, říká šéfredaktor a vydavatel 24 a ty jiný týdeníku Echo Dalibor Balšínek. Můj dnešní host.

  • Vítejte. Dobrý den. Děkuji za pozvání.

  • A hezký den z plesu přeje Barbora Tachecí.

Více z pořadu