Osobnost Plus

Putin je neuvěřitelně životaschopný. Je to taková želvuška, která přežije úplně všechno, glosuje novinářka Procházková

Osobnost Plus

Putin je neuvěřitelně životaschopný. Je to taková želvuška, která přežije úplně všechno, glosuje novinářka Procházková
Petra Procházková

Plus

Ruská agrese na Ukrajině ani po více než roce a půl nepolevuje, a to i přes to, že Západ na Rusko zavedl sankce a přerušil s ním obchodní styky. „Ukázalo se, že když zavádíme sankce, není to nic absolutního. Nejsme celý svět,“ poukazuje na omylné prognózy Západu novinářka Petra Procházková.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už má slovo Barbora Tachecí. Začíná pořad.

  • Osobnost. Plus možná Putin není tak špatný počtář. Je čas si přiznat, že věci mohou být ve skutečnosti jinak, než se nám zdá, napsal pro deník n publicista Vít Kučík a dodal představa Putina, který se ve všem připočítal vojenských stratégů a taktiku Šojgua a Gerasimova jako neschopný břídilů, které drží u moci. Jen loajalita k vůdci je svůdná a pohodlná, jako je vždy schůdné a pohodlné zkarikovat a podcenit nepřítele, upřít mu soudnost a inteligenci. Jenže kdo podcení nepřítele, toho realita pak bolestivě překvapuje dílčími porážkami. Konec citace. Mým dnešním hostem je paní novinářka Petra Procházková. Vítejte Petře. Dobrý den.

  • Dobrý den a hezký den z plesu přeje Barbora Tachecí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají