Online Plus

Zákaz „hackovací hračky“ Flipper Zero? Zařízení údajně napomáhá při krádežích aut

Online Plus

Zákaz „hackovací hračky“ Flipper Zero? Zařízení údajně napomáhá při krádežích aut
auta silnice znečištění

Plus

Kanadská vláda chce zakázat prodej zařízení Flipper Zero, který využívá vysílač a přijímač v bezdrátových pásmech tak, že ho jeho uživatelé mohou využívat ke „škodění“ ostatním. Zvládne například zahltit smartphony v okolí, ovládat televize na veřejných místech nebo kopírovat přístupové karty. V poslední době ho ale údajně začali využívat i zloději aut.
David Slížek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nejzodpovědnější AI chatbot na světě. Výjimky z regulace on-line platforem. Poprask kolem elektronického nástroje, který prý pomáhá zlodějům a vlastní AI doma v počítači. To jsou témata pravidelného přehledu dění ve světě počítačů a internetu, kterým vás také dnes provází David Slížek.

  • On-line plus.

  • Nebudu na to ani dnes sám. U mikrofonu na dálku přes internet vítám také našeho pravidelného komentátora, redaktora deníku n Petra Koubského. Ahoj Petře. Ahoj Davide.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají