Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

EU se pod českým předsednictví dohodla na šetření plynem. Největší ekonomická krize teď hrozí rozvojovým trhům. Orbán ve službě ruské propagandy a na cestě mimo demokratickou Evropy. Elity a kultura, nejlevnější reklama Česka. A co když Babiš kandidovat nebude?
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Senát schválil pomoc domácnostem v platbách za elektřinu, plyn a teplo. Maďarský premiér Orbán jako by byl ve službách ruské propagandy. A rozhodne se Andrej Babiš nakonec kandidovat na prezidenta? To jsou některé náměty pořadu, kterým vás provází Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Senát dnes schválil úsporný tarif, který má pomoci domácnostem snížit účty za elektřinu, plyn a teplo. Půjde o dotaci ze státního rozpočtu ve prospěch dodavatelů energií. Ve studiu vítám našeho komentátora Petra Hartmana. Dobrý den. Dobrý den. Jak tato nová dotace pomůže českým domácnostem?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají