Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Masakr u poražených a podstatní „chvilkaři“. Na levnější elektřinu si ještě počkáme. Děláme to, co je správné. O čem je válka? Ruská zima bude ještě dlouhá.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Praha zřejmě konečně bude mít koalici masakr u poražených a podstatní chvilkaři. Na levnější elektřinu si ještě počkáme. Dělat to, co je správné, o čem je válka. Ruská zima bude ještě dlouhá a svět podle Bíny. To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Zástupci koalice spolu a Pirátů a stan v Praze v noci na pátek dokončili koaliční smlouvu, kterou budou v následujícím týdnu schvalovat jednotlivé strany. V pátek ráno to sdělil dosluhující primátor Zdeněk Hřib z Pirátů a potvrdil předseda klubu zastupitelů spolu Zdeněk Zajíček. A ve studiu vítám komentátora ČRo Petra Hartmana. Dobrý den.

Ostatní také poslouchají