Náš host

První halový mezinárodní turnaj flyballu v Česku se uskuteční v Nové Roli už příští víkend

Náš host

První halový mezinárodní turnaj flyballu v Česku se uskuteční v Nové Roli už příští víkend
Flyball je sport i zábava pro temperamentní psy všech plemen

Plzeň

Příští týden se ve městě Nová Role uskuteční událost, která nadchne všechny milovníky psů i sportu. První halový mezinárodní turnaj flyballu v Česku přivítá až 200 psů z pěti zemí, které se utkají o vítězství na flyballových dráhách.
Andrea Vajnar, Petr Čimpera

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je to tak. Přejeme hezké čtvrteční dopoledne v 10 hodin, 11 a půl minuty s mým hostem, který je vedoucím týmu Flyers Warriors a zároveň připravuje první halový mezinárodní florbalový turnaj. Radek Motyčka. Hezké dopoledne. Dobrý den. Tak Radku, teď jsem použil dva názvy a myslím si, že laik netuší, na jaké téma dnes budeme hovořit. Tak já bych začal tím Flybe kolem. Já když jsem připravoval upoutávku na náš rozhovor, tak jsem položil otázku, zdali posluchači tuší, nebo vědí, o jaký sport se jedná a komu je určen. Tak prozraďte.

  • Ano, on je týmový sport. Je to psí sport nikdy nikdy je označována jako psí štafetám, kdy pejsek má za úkol přes čtyři překážky doběhnout k boxu, naskočit na ten box, ten box mu vystřelí míček a běží nazpátek. Jakmile doběhne do cíle, následuje další pejsek a takto čtyři po sobě.

  • Tak sport, a teď už víme, je určen pejskům. Samozřejmě jejich majitelům také. A jedná se o týmový sport.

Ostatní také poslouchají