Náš host

Nejlepší stopař mezi rottweilery? Stříbrná Adele přivezla s paničkou Lenkou medaili z Francie

Náš host

Nejlepší stopař mezi rottweilery? Stříbrná Adele přivezla s paničkou Lenkou medaili z Francie
Lenka Woldertová a Adele Savalero

Plzeň

V říjnu se ve Francii konalo mistrovství světa rottweilerů ve sportovní kynologii. Se svou fenkou Adele Savalero závodila i Lenka Woldertová z Chebu. Odměnou jim bylo druhé místo. V čem spočívá výcvik na takový světový šampionát, jaké disciplíny musí psi zvládnout a co všechno porota hodnotí? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Petrem Čimperou.
Andrea Vajnar, Petr Čimpera

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • My zdravíme, a to nebylo snad od nás. My zdravíme z karlovarského studia ve čtvrtečním dopoledním vysílání i s mojí dnešní milou návštěvou. Tou je Lenka Eckertová. Dobrý den. Lenka je z Chebu a do vysílání už to zaznělo. Přivedla také svého čtyřnohého kamaráda, respektive kamarádku. Je to fena a jde lesa. Valer. Říkám to správně?

  • Ano. Dobrý den. Říkáte, je to fena rotvajlera. Je to životní styl mít doma rotvajlera?

  • No určitě, protože v podstatě rotvajlerem už a ti z nějakého mediálního hlediska není úplně oblíbené plemeno, zejména v posledních letech. Takže určitě člověk, který si to to toho tohoto psa jako pořídí, tak už musí vědět, co od něj očekává a kam to bude směřovat.

Více z pořadu