Náš host

Když vodící pejsek pracuje, nevšímejte si ho

Náš host

Když vodící pejsek pracuje, nevšímejte si ho
Martina Izingová a Jolana Kropáčková

Plzeň

Martina Izingová a Jolana Kropáčková potřebují ke svému životu vodící psy. Jolana má čtyřletou fenku labradorského retrívra Feminku, Martinu doprovází osmiletá fenka zlatého retrívra Bianca. Obě fenky pocházejí od Nadačního fondu Mathilda.
Iva Kokešová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte náš středeční dopolední program. Máme 11 minut po 10.. Je 20. duben a tady dnešek je mezinárodním dnem vodících psů. Takže koho jiného jsme dnes do dopoledního vysílání měli pozvat než dva opravdu velmi šikovné pejsky, které si za chviličku představíme. Začneme ale od jejich majitelek a od jejich, abych tak řekla, věrných přítelkyně. A to je proti mě sedící paní Jolana Kropáčková. Dobrý den. Dobrý den. A hned vedle ní Martina i Zingová. I vás vítám. Dobrý den. Dobrý den. Tak začneme těmi pejsky. Tak pojďme si je představit. Jak se vlastně jmenují? Kolik je jim let? Jolano, začneme od toho vašeho.

  • Tak já mám mladší fenku. Je to fenka labradorského retrívra a její čtyři roky. Téměř přesně jsme spolu dva a půl roku. V tuto chvíli mám i od nadačního fondu Matylda, kde se cvičil a říkali jsme jméno Fleming a semínka, semínka. A Martina hal má jakého pejska?

  • A já mám vodící fenku Bianku. Je to fenka zlatého retrívra, je jí osm a půl roku a my to máme s Ilonou vlastně tady v tom stejný, protože máme obě vycvičený fenky od nadačního fondu Matylda.

Ostatní také poslouchají