Na place

Beckham se mě bál, tak vystřídal, vtipkuje o svém reprezentačním debutu fotbalista Rajnoch

Na place

Beckham se mě bál, tak vystřídal, vtipkuje o svém reprezentačním debutu fotbalista Rajnoch
Poslechněte si celý rozhovor s bývalým fotbalistou Janem Rajnochem

Radiožurnál Sport

Hostem Ladislava Hampla ve sportovní talkshow Na place je bývalý profesionální fotbalista Jan Rajnoch, který aktuálně působí v televizi jako fotbalový expert. Jaká je jeho nejstarší vzpomínka na fotbal? Jak vzpomíná na své angažmá v Turecku? A co si řekl během jednoho zápasu s hvězdným Didierem Drogbou? Poslechněte si celý rozhovor!
Ladislav Hampl

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Ladislavem Hamplem. Hezké středeční, ještě stále slunečné dopoledne všem posluchačům Radiožurnálu. Sport. Tady pořad na place. U mikrofonu vás zdraví Ladislav Hampl a mým dnešním hostem je bývalý fotbalista a nynější předseda okresního fotbalového svazu Praha-západ, můj spoluhráč z Realu top Praha a tehdejší hráč také Slovanu Liberec. Je to Honza Rajnoch.

  • Tak ahoj, Láďo. Hezký hezký středeční dopoledne přeji všem.

  • S Honzíkem si budeme tykat. Ne snad proto, že se známe právě z Realu nebo z Liberce, nebo že se tak vůbec známe z jedné legendární hospody v Praze. Ale právě proto, že je o dva a půl měsíce na mladší než já, bude slavit 30. září 40. narozeniny, narozeniny a já mu tímto tak předčasně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají