Dvacet minut Radiožurnálu

Hříšnici z Belmonda už byli potrestáni dost. Naší výhodou je týmová práce, popisuje nový trenér fotbalové reprezentace Hašek

Dvacet minut Radiožurnálu

Hříšnici z Belmonda už byli potrestáni dost. Naší výhodou je týmová práce, popisuje nový trenér fotbalové reprezentace Hašek
Trenér české fotbalové reprezentace Ivan Hašek

Radiožurnál

Fotbalová asociace na začátku ledna zvolila nového trenéra české reprezentace. Jak se tým změní? Budou v něm za Česko hrát i hříšníci přistižení v nočním klubu před klíčovým zápasem? A proč se asociaci nepodařilo vybrat manažera? Tomáš Pancíř se ptal Ivana Haška, nového trenéra české mužské reprezentace. Z jakého důvodu kdysi fotbal opustil?
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak se změní fotbalová reprezentace? Pod novým trenérem Ivanem Haškem budou hrát za Česko i hříšníci přistižení před klíčovým zápasem v nočním klubu. Proč se Fotbalové asociaci nepodařilo vybrat manažera reprezentace? A proč vlastně Ivan Hašek před lety opustil český fotbal?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je trenér české mužské fotbalové reprezentace Ivan Hašek. Dobrý den, vítejte v našem studiu.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Vedení Fotbalové asociace vás jmenovalo trenérem národního týmu čtvrtého ledna. Litoval jste za ty skoro dva měsíce už někdy, že jste na tu nabídku kývl?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají