Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Postup na World Baseball Classic byl obrovský a nečekaný úspěch, říká člen reprezentace Marek Chlup

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Postup na World Baseball Classic byl obrovský a nečekaný úspěch, říká člen reprezentace Marek Chlup
Baseballista Marek Chlup si povídal ve studiu Radiožurnálu Sport

Radiožurnál Sport

Ve studiu Radiožurnálu Sport si s moderátorem Vavřincem Hradilkem v pořadu Na férovku povídal člen reprezentačního týmu baseballistů Marek Chlup. Reprezentační tým složený z amatérských hráčů zvládl náročnou kvalifikaci a postoupil na elitní turnaj World Baseball Classic. Jak vnímají hráči tento historický úspěch? Jak náročná je příprava baseballistů? Jaký je rozdíl v tréninku a zápasech v Americe oproti Česku? Užijte si celý rozhovor.


Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vavřincem Hradilkem.

  • Dobré dopoledne ve studiu Radiožurnálu sport vám přeje Vávra Hradilek a můj dnešní host, kterým je jeden z hráčů české baseballové reprezentace, která se před pár dny dokázala probojovat na prestižní turnaje World Baseball Classic, což je historický úspěch našeho týmu, který je složen vesměs z amatérských hráčů. Jaká byla cesta nebo jaká bude příprava na takový svátek baseballu? I o tom si budu povídat s Markem chlupem. Ahoj. Marku.

  • Ahoj. Kde bylo pozvání?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají